Prípravka

Prípravka D-Dance Sk

V prípravke sa noví členovia D-Dance SK zoznamujú s tanečným športom, prvými základnými krokmi jednotlivých tancov a pravidlami klubu. Naučia sa pozornosti, zdokonalia svoju fyzickú kondíciu a pripravia sa na štart svojej prvej súťaže. Podľa šikovnosti a rýchlosti učenia detí potom postupujú vyššie do súťažných kategórií. Zvyčajne to býva po jednom školskom roku, ale nie je neobvyklé, že postúpia vyššie už po pol roku.

 

VÝHODY TANEČNÉHO ŠPORTU

Tanečný šport musí mať parametre športu ako je fyzická kondícia, výdrž, technika s umením a kultúrou ako je krása pohybu, a hudba. Vďaka tomu sa Vaše deti budú venovať športu, kde si vybudujú fyzičku, uspokoja súťaživosť, naučia sa fairplay a tímovému duchu.  Taktiež umeniu, kde si vybudujú zmysel pre rytmus, sebavedomie, ale aj pre slušné chovanie.

Klubová prípravka bude mať od septembra tréningy v utorok, stredu a vo štvrtok.

Utorok sa budeme venovať štandardným tancom. Streda bude vyhradená pohybovej príprave, kde budujeme fyzickú kondíciu, silu a výdrž. Vo štvrtok sa budeme venovať latinskoamerickým tancom.

Odmenou za to všetko budú úspechy vašich detí, ako na súťažiach, kde naši zverenci zbierajú cenné kovy alebo vás dojmú svojím vystúpením na Galavečeroch tanečného klubu.

 

KOĽKO TO BUDE STÁŤ?

Členské príspevky do tanečného klubu sa platia polročne, a to 100€ v septembri a 100€ v januári.

Každý člen musí zaplatiť členské príspevky do Slovenského zväzu tanečného športu. V roku prihlásenia sa za riadneho člena zväzu platí zápisný poplatok 5,- €. Cena členského poplatku do Slovenského zväzu tanečného športu je 10,-€ na rok.

 

HĽADÁME CHLAPCOV

Pre tanec v páre samozrejme potrebujeme chlapcov. Pre predsudky ich máme nedostatok.

Byť tanečníkom neznamená byť niekto, kto je k smiechu. Za pol roka zistíte, že na to, aby ste sa stali dobrým tanečníkom potrebujete naozaj veľa driny. Mať fyzickú kondíciu je základom každého športovca a inak to nie je ani v tanečnom športe. Chlapci aj ockovia budú prekvapení, aké vysoké nároky na výdrž, svalový potenciál a fyzickú kondíciu tanečný šport má. 

Bonusom je zvýšená koordinácia tela, vnímanie hudby, získanie sebavedomia a hlavne veľa dievčat k zoznámeniu:)